نقش تجسم و تخیل در موفقیت


 

ماه پنجم دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی با قانون جذب
نام محصول: نقش تجسم و تخیل در موفقیت
مدرس: سعید پورندی   
 نوع محصول: دانلودی
مدت زمان محصول: ۳۵۴ دقیقه برابر با ۵ ساعت و ۵۴ دقیقه آموزش   
 حجم محصول: 202 مگابایت   

 

چگونه با استفاده از قدرت شگفت انگیز تجسم، تمرکز و توجه فرایند موفقیت خود را سرعت بخشیم؟

آیا شما هم جزو افرادی هستند که به ناخواسته های خود توجه دارید؟ آیا دائما شکست، طلاق، تنهایی، خستگی، غیر ممکن بودن، سختی های راه و موانع موفقیت خود را تجسم و تصور می کنید؟ چگونه می توانید خواهان عشق، آرامش، پول، ثروت، خوشبختی و سلامت باشید ولی ذهن و خیال شما همواره در مسیر مخالف خواسته هایتان سیر کند؟
 
قدرت تجسم و تصور ذهنی چیست و چه نقشی در موفقیت دارد؟ چگونه می توانید با استفاده از این موهبت الهی کانون توجه و تمرکز خود را از مشکلات موانع و ناخواسته ها بردارید و بر آرزوها و اهداف بزرگ خود تمرکز کنید؟ چگونه می توانید از نیروی خلق در وجود خود رویاهای خود را به واقعیت بدل کنید؟ این قدرت  چگونه می تواند به شما کمک کند آینده خویش را همانطور که می خواهید ببینید و خلق کنید؟ چگونه از این قدرت درونی خود نهایت استفاده را ببرید؟
 
آیا از قدرت ذهن خود خبر دارید؟ آیا مهارت استفاده از قدرت تخیل و تصور ذهنی را دارید؟ آیا شما هم در کودکی یاد گرفته اید که رویاپردازی کاری عبث و بیهوده است و این قدرت را برای همیشه در زندگی خود کنار گذاشته اید؟ چرا با اینهمه استعداد و توانایی هایی که دارید عمر خود را بیهوده تلف می کنید و دائما غصه نداشته ها را می خورید؟
 

 پیشنهاد ما چیست؟

مجموعه حاضر دارای ۱۲ فایل صوتی آموزشی است که شما با گوش دادن به آن ها با قدرت بیکران نیروی تجسم و تخیل خویش آشنا می شوید و می توانید با تمرکز و توجه و سوالات امکان آفرین و بکارگیری نیروی تجسم خلاق تجلی رویاهای خویش را در واقعیت ببینید. این مطالب زا با دقت گوش دهید و در زندگی خود پیاده نمایید.
 

محتوای این پکیج :

    واقعیت زندگی و کانون توجه ما

    نقش تجسم خلاق در موفقیت

    سرعت رسیدن به ارزوها

    سوالات کوانتومی و پرسش های امکان آفرین

    قانون جذب پرمصرف ترین قانون جهان

    کارگاه خلق آرزوها

این یک دوره شگفت انگیز در مورد تکنیک های تصویرسازی رویاها و اهداف شماست.

 ماه پنجم دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی با قانون جذب مدرسین موفقیت نقش تجسم و تصور و اثر شگفت انگیز تصویرسازی در موفقیت را بررسی می کند. شما در این مجموعه اهمیت و راههای استفاده از قدرت تجسم و رویاپردازی در نیل به موفقیت های بزرگ را یاد می گیرید.
 

مزایای شرکت در این دوره منحصر بفرد:

آموزش های جامع قدرت تجسم و تخیل در رسیدن به موفقیت در ۳۰ روز به عنوان پنجمین گام خلق شاهکار زندگی به شما اعضای شایسته خود این امکان را فراهم می آورد تا بتوانید:

۱ـ  به اهمیت تجسم و تخیل در خلق شاهکار زندگی خود و رسیدن به موفقیت پی ببرید.

۲ـ  شناخت درستی از این نیروی عظیم الهی در وجود خود کسب کنید.

۳ـ با ترس ها، نگرانی ها، افکار منفی و محدود کننده خود روبرو شوید و تصویر آنها را در ذهن خویش کوچکتر کنید و تصویر خواسته های مطلوب خود را بزرگتر و واضحتر سازید.

۴با استفاده از قدرت تجسم و تصور جایگاهی را که می خواهید در آینده داشته باشید ببینید، حس کنید و آنها را خلق کنید.

۵ـ با بکارگیری این نیروی شگفت انگیز با ایمان به خود و خدای خود در مسیر اهداف  باورهای درستی برای خود بسازید.

۶با کنترل تصورات ذهنی زندگی خود را تغییر دهید و اهداف و رویاهای خود را خلق کنید.  

سعید پورندی کیست؟

استاد سعید پورندی بنیانگذار مجموعه قرارهای عاشقی و ارتباط با خدا و ارائه کننده پادکست های انگیزشی رایگان و مشاور ارشد سازمانهای دولتی و خصوصی ۱۲ سال است که در عرصه موفقیت مشاوره می دهند و از سال ۹۵ تاکنون ۳ سال متوالی به عنوان مرد انگیزشی و آموزش موفقیت برتر این شناخته شده اند. هدف اصلی استاد سعید پورندی و تیم دهکده جهانی موفقیت ایرانیان تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی و کمک به مردم خویش برای رسیدن به آرامش الهی و اوج قله های موفقیت با استفاده از قانون جذب و با بهره گیری از آیات و روایات و ادبیات غنی ایرانی است و تاکنون بیش از ۳۰۰۰ نفر از دوره های آموزشی ایشان شرکت کرده اند و به نتایج شگفت انگیزی دست یافته اند
 

نظرات افراد شرکت کننده در این دوره:

 


سوالات متداول:

۱ـ پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

پیش نیاز شرکت در این تعهد بالا، تشنگی برای تغییر و داشتن انگیزه کافی برای تغییر زندگی است. اگر شما مصمم به تغییر زندگی خویش و رسیدن به اعتماد به نفس بالا هستید می توانند  به جمع اعضای بزرگ این دوره بپوندید. کافیست یک گوشی موبایل یا کامپیوتر داشته باشید وبه اینترنت وصل باشید.  

۲ـ آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و مکانی و سنی دارد؟

خیر. شما در هر جای دنیا که باشید و در هر برهه زمانی یا در هر سن و یا موقعیت اجتماعی که باشید می توانید در این دوره شرکت کنیدهمه اقشار جامعه در هر موقعیت اجتماعی چون همسران، والدین، فرزندان، دانش آموزان و دانشجویان، فروشندگان و صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک، رؤسا و مدیران شرکت ها، اساتید و معلمین و وکلا و همه افرادی که می خواهند در حوزه فعالیت خود برای کسب موفقیت های بیشتر تکنیک های برتر هدفگذاری را یاد بگیرند می توانند در این دوره شرکت نمایند.

۳ـ کلاس های آموزشی این دوره درکجا برگزار می شود؟

این کلاس ها غیرحضوری هستند و شما تنها با دسترسی به اینترنت می توانید مجموعه آموزش ها را به صورت ماهانه و یا یک جا از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت ایرانیان تهیه فرمایید

۴ـ تفاوت این دوره با دیگر دوره های موفقیت چیست؟

ما به شما آموزش های کاملا کاربردی ارائه می دهیم. آموزش های ما دلایل ریشه ای شکست ها و ناکامی های افراد و نقش عوامل مختلفی چون تعهد، باور و ایمان، سپاسگزاری و خواسته ها را بررسی می کند و راکارهای عملی برای هدفگذاری اصولی در زندگی به شما می دهد. تا بتوانید پله های موفقیت را با دقت بیشتر و راهبردی تر بالا بروید.

۵ـ آیا به سؤالات احتمالی پاسخ داده می شود؟

آموزش های این دوره کامل و جامع است و هیچ جایی برای سؤال باقی نمی گذارد. در صورتی که سؤالی داشتید که در آموزش ها پاسخ خود را نگرفتید می توانید برای مشاوره حضوری یا تلفنی با شماره ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ تماس بگیرید.

۶ـ شرکت در این دوره چه مزیت های دیگری دارد؟

شما می توانید در هرجا که باشید به فایل ها گوش کنید. حتی می توانید مشغول کارهای روزانه باشید، در مسیر خانه و محل کارتان باشید، آشپزی کنید و در حال رانندگی وحتی پیاده روی باشید، در اتوبوس یا مترو باشید و به فایل های آموزشی گوش کنید.

نحوه ثبت نام در این دوره:

برای دانلود محتوای آموزشی این دوره کافیست عضو سایت شوید و این مجموعه را به صورت یک جا و یا ماهانه خریداری نمایید.
 
برای دانلود فایل ها وارد منو کاربری خود شوید و از بخش گزارش خرید محصولات دانلودی فایل های آموزشی را دریافت نمایید. اگر دانلود منیجر نداشتید می توانید فایلها را یک به یک از لینک توضیحات نتیجه دانلود نمایید.
 
هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با آی دی تلگرام @vipmovafaghiat و یا شماره موبایل ۰۹۳۹۶۹۶۱۷۳۴ در تماس باشید.
 
شما می توانید پس از تهیه دوره اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت ایرانیان را دانلود و نصب کنید. برای دریافت فایلها از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ و یا آی دی تلگرامی همین شماره @sabtnam7raz در تماس باشید.
 

نکته مهم :

( این دوره به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می گرددو نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نمی باشد و تمامی ایرانیان یا  فارسی زبانان  از سراسر جهان می تواننددر این دوره شرکت کنند. )
 

برچسب ها :

اگر این مطلب را می پسندید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.