نقش شکرگزاری در رسیدن به اهداف


 

ماه ششم دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی با قانون جذب
نام محصول: نقش تجسم و تخیل در موفقیت
مدرس: سعید پورندی   
 نوع محصول: دانلودی
مدت زمان محصول: ۴۰۴ دقیقه برابر با ۶ ساعت و ۴۴ دقیقه آموزش   
 حجم محصول: 341 مگابایت 

 

اثر معجزه آسای شناخت خدا و شکرگزاری در خلق خواسته ها، آرزوها و اهداف

 
شکرگزاری چه نقشی در موفقیت های ما دارد؟ ناسپاسی داشته ها چه تاثیری می تواند در زندگی شما داشته باشد؟ شکرگزاری چگونه می تواند باعث افزایش ورود نعمت ها در زندگی شما شود؟ آیا شکرگزاری در تغییر مدارها و ارتعاش و فرکانس ما تاثیرگذار است؟
 
 آیا دانستن اینکه از زندگی چه می خواهید برای رسیدن به آن ها کافیست؟ گام بعدی خلق شاهکار زندگی چیست؟ آیا شما فقط موفقیت موقتی می خواهید یا طالبید شاهکار زندگی خود را خلق کنید؟ خلق شاهکار زندگی مستلزم چه قدم هایی است؟
 
آیا شناخت کافی از خود تان دارید؟ چه چیزهایی به شما احساس خوبی می دهد؟ چه چیزهایی حال شما را بد می کند؟ چقدر برای رسیدن به اهداف خود جدی هستید؟ آیا ممکن است خواسته های شما سریع تر از آنچه فکر میکنید قابل دستیابی باشند؟ وقتی حتی نمی دانید چطور به آنها برسید چگونه حل مشکلات زندگی، رفع موانع و رسیدن سریع تر به آرزوها ممکن است؟ 
 
آیا می دانستید که نظام جهان هستی به فکر و احساس شما پاسخ می دهد و برای آن فرقی ندارد که شما چه شرایطی دارید؟ ایا فکرش را می کردید که جهان هستی تفاوتی بین افکاری که در اثر مشاهده واقعیت بیرونی از ذهن شما می گذرد و افکاری که نتیجه قوه تخیل و تجسم شماست قائل نمی شود؟ بله، این یک حقیقت مسلم است! جهان هستی انعکاس دهنده افکار شماست چه واقعی و چه خیالی!
 
شما چه خواسته هایی دارید؟ خواسته های خود را از چه کسی طلب می کنید؟ نوع نگاه شما به خداوند چگونه است؟ چقدر از خداوند شناخت دارید؟ چقدر به قدرت او ایمان دارید؟ فکر می کنید انسان هایی که شناخت درستی از خداوند دارند چه اندازه درخواست های بهتری از او می کنند؟ شناخت خدا چه اندازه در نوع اشتیاق، باورها، ارتعاشات و تجسم رویاهای شما اثر دارد؟ 
 
شما در این مجموعه که شامل ۱۳ فایل صوتی آموزشی است یاد می گیرید چگونه با رسیدن به شناخت خدا و شکرگزاری داشته ها حال و آینده گام بزرگی در خلق آرزوها و اهداف خویش بردارید
 
محتوای این پکیج :

    خلق زندگی شاد

    فاصله میانی قانون جذب

    شناخت خدا

    شکرگزاری روابط

    شکرگزاری تندرستی

    شکرگزاری ثروت

این دوره فراتر از یک دوره هدفگذاری ساده است.

شاید قبلا در دوره های آموزش هدفگذاری شرکت کرده باشید، کتاب های زیادی خوانده باشید، و روش های مختلفی را برای هدفگذاری برای زندگی تان ازموده باشید اما با این وجود موفق به خلق نتایج دلخواه خود نشده اید.
 
شما با آموزش های هدفگذاری استاد پورندی دلیل تمام ناکامی های خود را به دقت بررسی می کنید و به ریشه یابی اصولی ناکامی های خویش و شناخت نقطه ضعف هایتان و استفاده از تکنیک های برتر هدفگذاری صحیح در تمام حوزه های زندگی خود چون روابط، کسب و کار، تحصیلات و ثروت فتح قله های رفیع موفقیت را پیروزمندانه جشن می گیرید.
 
مزایای شرکت در دوره منحصر بفرد :
آموزش های جامع شکرگزاری در ۳۰ روز به عنوان ششمینگام خلق شاهکار زندگی به شما اعضای شایسته خود این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید:

۱ـ برای داشته ها و نداشته های خود سپاسگزاری کنید.

۲ـ پس از اشنایی با تاثیرات شکرگزاری در زندگی به اهمیت آن پی ببرید.

۳ـ با شکرگزاری خواسته های خود را ذبا قدرت بیشتری جذب نمایید.

۴ـ با شکرگزاری اهداف و آرزوهایتان قبل از دریافت آن ها ارتعاش همسان با آرزوهایتان را از خود ساطع کنید.

۵ـ با شکرگزاری نقاط قوت و ارزشمند روابط خود آنها را بهبود بخشید.

۶ـ سپاسگزای از پول هایی که تاکنون دریافت کرده اید جذب پول و ثروت به زندگی تان را سرعت بخشید.

۷ـ و با معجزه شکرگزاری زندگی خوشبخت توام با عشق و ارامش الهی و تندرستی و ثروت را برای خود خلق کنید.

  
سعید پورندی کیست؟
استاد سعید پورندی بنیانگذار مجموعه قرارهای عاشقی و ارتباط با خدا و ارائه کننده پادکست های انگیزشی رایگان و مشاور ارشد سازمانهای دولتی و خصوصی ۱۲ سال است که در عرصه موفقیت مشاوره می دهند و از سال ۹۵ تاکنون ۳ سال متوالی به عنوان مرد انگیزشی و آموزش موفقیت برتر این شناخته شده اند. هدف اصلی استاد سعید پورندی و تیم دهکده جهانی موفقیت ایرانیان تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی و کمک به مردم خویش برای رسیدن به آرامش الهی و اوج قله های موفقیت با استفاده از قانون جذب و با بهره گیری از آیات و روایات و ادبیات غنی ایرانی است و تاکنون بیش از ۱۰۰۰۰ نفر از دوره های آموزشی ایشان شرکت کرده اند و به نتایج شگفت انگیزی دست یافته اند

نظرات افراد شرکت کننده در این دوره:

 


 

سوالات متداول:

۱ـ پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

پیش نیاز شرکت در این تعهد بالا، تشنگی برای تغییر و داشتن انگیزه کافی برای تغییر زندگی است. اگر شما مصمم به تغییر زندگی خویش و رسیدن به اعتماد به نفس بالا هستید می توانند  به جمع اعضای بزرگ این دوره بپوندید. کافیست یک گوشی موبایل یا کامپیوتر داشته باشید وبه اینترنت وصل باشید.  

۲ـ آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و مکانی و سنی دارد؟

خیر. شما در هر جای دنیا که باشید و در هر برهه زمانی یا در هر سن و یا موقعیت اجتماعی که باشید می توانید در این دوره شرکت کنید.
همه اقشار جامعه در هر موقعیت اجتماعی چون همسران، والدین، فرزندان، دانش آموزان و دانشجویان، فروشندگان و صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک، رؤسا و مدیران شرکت ها، اساتید و معلمین و وکلا و همه افرادی که می خواهند در حوزه فعالیت خود برای کسب موفقیت های بیشتر تکنیک های برتر هدفگذاری را یاد بگیرند می توانند در این دوره شرکت نمایند.

۳ـ کلاس های آموزشی این دوره درکجا برگزار می شود؟

این کلاس ها غیرحضوری هستند و شما تنها با دسترسی به اینترنت می توانید مجموعه آموزش ها را به صورت ماهانه و یا یک جا از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت ایرانیان تهیه فرمایید

۴ـ تفاوت این دوره با دیگر دوره های موفقیت چیست؟

ما به شما آموزش های کاملا کاربردی ارائه می دهیم. آموزش های ما دلایل ریشه ای شکست ها و ناکامی های افراد و نقش عوامل مختلفی چون تعهد، باور و ایمان، سپاسگزاری و خواسته ها را بررسی می کند و راکارهای عملی برای هدفگذاری اصولی در زندگی به شما می دهد. تا بتوانید پله های موفقیت را با دقت بیشتر و راهبردی تر بالا بروید.

۵ـ آیا به سؤالات احتمالی پاسخ داده می شود؟

آموزش های این دوره کامل و جامع است و هیچ جایی برای سؤال باقی نمی گذارد. در صورتی که سؤالی داشتید که در آموزش ها پاسخ خود را نگرفتید می توانید برای مشاوره حضوری یا تلفنی با شماره ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ تماس بگیرید.

 ۶ـ شرکت در این دوره چه مزیت های دیگری دارد؟

شما می توانید در هرجا که باشید به فایل ها گوش کنید. حتی می توانید مشغول کارهای روزانه باشید، در مسیر خانه و محل کارتان باشید، آشپزی کنید و در حال رانندگی وحتی پیاده روی باشید، در اتوبوس یا مترو باشید و به فایل های آموزشی گوش کنید.
 

نحوه ثبت نام در این دوره:

برای دانلود محتوای آموزشی این دوره کافیست عضو سایت شوید و این مجموعه را به صورت یک جا و یا ماهانه خریداری نمایید.
 
برای دانلود فایل ها وارد منو کاربری خود شوید و از بخش گزارش خرید محصولات دانلودی فایل های آموزشی را دریافت نمایید. اگر دانلود منیجر نداشتید می توانید فایلها را یک به یک از لینک توضیحات نتیجه دانلود نمایید.
 
هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با آی دی تلگرام @vipmovafaghiat و یا شماره موبایل ۰۹۳۹۶۹۶۱۷۳۴ در تماس باشید.
 
شما می توانید پس از تهیه دوره اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت ایرانیان را دانلود و نصب کنید. برای دریافت فایلها از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ و یا آی دی تلگرامی همین شماره @sabtnam7raz در تماس باشید.
 

نکته مهم :

( این دوره به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می گرددو نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نمی باشد و تمامی ایرانیان یا  فارسی زبانان  از سراسر جهان می تواننددر این دوره شرکت کنند. )
 

برچسب ها :

اگر این مطلب را می پسندید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.