یکی شدن احساسات من و خدا


 

ماه هفتم دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی با قانون جذب
نام محصول: یکی شدن احساسات من و خدا
مدرس: سعید پورندی   
 نوع محصول: دانلودی 
مدت زمان محصول: ۵۰۵ دقیقه برابر با ۸ ساعت و ۲۵ دقیقه آموزش 
 حجم محصول: ۳۸۰ مگابایت 

راز استفاده حداکثری از ذهن، همسویی با جریان انرژی هستی، شناخت و هدایت احساسات برای تعیین سرنوشت

چقدر در انجام کارها احساس خوبی دارید؟ چه اندازه به آرامش خودتان اهمیت می دهید؟ دیگران چقدر برای شما مهم هستند؟ آیا حاضرید به خاطر دیگران با وجود حال و احساس ناخوشایندتان دست به کاری بزنید؟ فکر میکنید ۵ سال زندگی عشقانه و آرام بهتر است یا ۵۰ سال زندگی توام با احساسات بد و نارضایتی؟ چه چیزی باعث شده است خود را با شرایط موجود غل و زنجیر کنید؟
 
چگونه می توانید در لحظه خوب زندگی کنید؟ چرا با وجود پیشرفت تکنولوژی نمی توانید از زندگی لذت برید؟ چرا به عنوان یک انسان هنر شاد زیستن ندارید؟ چرا زندگی بی انگیزه ای دارید؟ چگونه می توانید به احساس شادی ماندگار دست یابید؟ شادی ماندگار چه نوع شادی است؟ چه زمانی می توانید از تک تک لحظه های زندگی تان لذت ببرید؟
 
تصمیم گیری در مورد نوع و کیفیت زندگی شما به عهده خدا و نظام هستی است یا خودتان؟ مسئولیت زندگی و سرنوشت شما به عهده چه کسی است؟ شما در انتخاب و خلق سرنوشت خود چه قدرت و توانایی هایی دارید؟ آیا می توانید خودتان خالق شاهکار زندگی خویش باشید؟ چگونه می توانید با وجود شرایط ناخواسته بیرونی به شادی درونی عمیق و ماندگاری برسید؟ چگونه می توانید با خدا باشید و زندگی شادی برای خود بسازید؟ رازهای داشتن زندگی شاد چیست؟ 
 
این مجموعه با ۱۵ فایل صوتی آموزشی به شما کمک می کند احساسات خود را بشناسید، با جریان انرژی هستی همسو شوید و با استفاده از ذهن خویش و هدایت درست احساسات خود تعیین کننده سرنوشت خویش باشید
 

محتوای این پکیج :

    نقش غم و شادی دز زندگی

    رازهای شاد زیستن

    مهارت کسب زندگی شاد

    همسویی با جریان انرژی هستی

    شناخت ترس ها

    پذیرش مسئولیت اتفاقات زندگی خویش

    طرز برخورد با افراد منفی

    نقش احساسات در زندگی 

این دوره فراتر از یک دوره ساده است.

ماه هفتم دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی به مساله شادی و احساس خوب و ماندگار در زندگی و همسویی با جریان منبع انرژی هستی یعنی خدا می پردازد و شما یاد می گیرید با خدا باشید ، از زنجیرها رها شوید، و با قدرت ایمان به خداوند بزرگ و عمل نیکو دنیای خود را به بهشت تبدیل کنید
 

مزایای شرکت در دوره منحصر بفرد یکی شدن احساسات من و خدا:

آموزش های جامع ماه هفتم دوره در ۳۰ روز به شما اعضای شایسته خود این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید:

۱ـ به نقش غم و شادی در زندگی خویش پی ببرید.

۲با شناخت درست خداوند و درک اینکه دنیای ما دنیای فراوانی است از نعمت های دنیا لذت ببرید.

۳راه های برخورد با افرادی که دائما به شما احساس بد  و منفی می دهند فراگیرید.

۴با جریان انرژی هستی همسو شوید و به پاکسازی درونی برسید

۵- رازهای شاد زیستن را فراگیرید.

سعید پورندی کیست؟

استاد سعید پورندی بنیانگذار مجموعه قرارهای عاشقی و ارتباط با خدا و ارائه کننده پادکست های انگیزشی رایگان و مشاور ارشد سازمانهای دولتی و خصوصی ۱۲ سال است که در عرصه موفقیت مشاوره می دهند و از سال ۹۵ تاکنون ۳ سال متوالی به عنوان مرد انگیزشی و آموزش موفقیت برتر این شناخته شده اند. هدف اصلی استاد سعید پورندی و تیم دهکده جهانی موفقیت ایرانیان تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی و کمک به مردم خویش برای رسیدن به آرامش الهی و اوج قله های موفقیت با استفاده از قانون جذب و با بهره گیری از آیات و روایات و ادبیات غنی ایرانی است و تاکنون بیش از ۱۰۰۰۰ نفر از دوره های آموزشی ایشان شرکت کرده اند و به نتایج شگفت انگیزی دست یافته اند.
 

نظرات افراد شرکت کننده در این دوره:


 

سوالات متداول:

۱ـ پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

پیش نیاز شرکت در این تعهد بالا، تشنگی برای تغییر و داشتن انگیزه کافی برای تغییر زندگی است. اگر شما مصمم به تغییر زندگی خویش و رسیدن به اعتماد به نفس بالا هستید می توانند  به جمع اعضای بزرگ این دوره بپوندید. کافیست یک گوشی موبایل یا کامپیوتر داشته باشید وبه اینترنت وصل باشید.
  

۲ـ آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و مکانی و سنی دارد؟

خیر. شما در هر جای دنیا که باشید و در هر برهه زمانی یا در هر سن و یا موقعیت اجتماعی که باشید می توانید در این دوره شرکت کنید.
همه اقشار جامعه در هر موقعیت اجتماعی چون همسران، والدین، فرزندان، دانش آموزان و دانشجویان، فروشندگان و صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک، رؤسا و مدیران شرکت ها، اساتید و معلمین و وکلا و همه افرادی که می خواهند در حوزه فعالیت خود برای کسب موفقیت های بیشتر تکنیک های برتر هدفگذاری را یاد بگیرند می توانند در این دوره شرکت نمایند.
 

۳ـ کلاس های آموزشی این دوره درکجا برگزار می شود؟

این کلاس ها غیرحضوری هستند و شما تنها با دسترسی به اینترنت می توانید مجموعه آموزش ها را به صورت ماهانه و یا یک جا از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت ایرانیان تهیه فرمایید
 
۴ـ تفاوت این دوره با دیگر دوره های موفقیت چیست؟
ما به شما آموزش های کاملا کاربردی ارائه می دهیم. آموزش های ما دلایل ریشه ای شکست ها و ناکامی های افراد و نقش عوامل مختلفی چون تعهد، باور و ایمان، سپاسگزاری و خواسته ها را بررسی می کند و راکارهای عملی برای هدفگذاری اصولی در زندگی به شما می دهد. تا بتوانید پله های موفقیت را با دقت بیشتر و راهبردی تر بالا بروید.
 

۵ـ آیا به سؤالات احتمالی پاسخ داده می شود؟

آموزش های این دوره کامل و جامع است و هیچ جایی برای سؤال باقی نمی گذارد. در صورتی که سؤالی داشتید که در آموزش ها پاسخ خود را نگرفتید می توانید برای مشاوره حضوری یا تلفنی با شماره ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ تماس بگیرید.
 

 ۶ـ شرکت در این دوره چه مزیت های دیگری دارد؟

شما می توانید در هرجا که باشید به فایل ها گوش کنید. حتی می توانید مشغول کارهای روزانه باشید، در مسیر خانه و محل کارتان باشید، آشپزی کنید و در حال رانندگی وحتی پیاده روی باشید، در اتوبوس یا مترو باشید و به فایل های آموزشی گوش کنید.
 

نحوه ثبت نام در این دوره:

برای دانلود محتوای آموزشی این دوره کافیست عضو سایت شوید و این مجموعه را به صورت یک جا و یا ماهانه خریداری نمایید.
 
برای دانلود فایل ها وارد منو کاربری خود شوید و از بخش گزارش خرید محصولات دانلودی فایل های آموزشی را دریافت نمایید. اگر دانلود منیجر نداشتید می توانید فایلها را یک به یک از لینک توضیحات نتیجه دانلود نمایید.
 
هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با آی دی تلگرام @vipmovafaghiat و یا شماره موبایل ۰۹۳۹۶۹۶۱۷۳۴ در تماس باشید.
 
شما می توانید پس از تهیه دوره اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت ایرانیان را دانلود و نصب کنید. برای دریافت فایلها از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ و یا آی دی تلگرامی همین شماره @sabtnam7raz در تماس باشید.
 

نکته مهم :

( این دوره به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می گرددو نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نمی باشد و تمامی ایرانیان یا  فارسی زبانان  از سراسر جهان می تواننددر این دوره شرکت کنند. )
 

برچسب ها :

اگر این مطلب را می پسندید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.