دوپینگ موفقیت، مدیریت انرژی


 

ماه هشتم دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی با قانون جذب
نام محصول: دوپینگ موفقیت، مدیریت انرژی 
مدرس: سعید پورندی   
 نوع محصول: انلودی 
مدت زمان محصول: ۳۵۱ دقیقه برابر با ۵ ساعت و ۵۱ دقیقه آموزش 
 حجم محصول:  240 مگابایت 

 

روش های دوپینگ انرژی فیزیکی، احساسی، فکری و ذهنی، تکنیک های خلق زندگی شاد و پرانگیزه

تکنیک های تغییر عادت از بدبختی به خوشبختی

آیا شما جزو انسان های هدفمند هستید؟ آیا برای زندگی خود برنامه و هدف دارید؟ آیا برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان به اندازه کافی پرانگیزه و با نشاط هستید؟ برای اینکه همیشه در اوج انرژی باشید باید چکار کنید؟ چگونه می توانید همیشه پرانرژی و با انگیزه باشید و پرقدرت به پیش روید؟ چگونه می توانید درهر زمینه از زندگی به یک پدیده تبدیل شوید؟

 آیا به خاطر فشردگی کارها و تاثیر مسائل مختلف در روحیه تان احستاس خستگی می کنید؟ فکر می کنید بخاطر مشغله های زیاد ذهنی قدرت انجام تلاش های بیشتر برای رسیدن به موفقیت های بیشتر از دست می دهید؟ چرا روز شما به اندازه کافی لذت بخش نیست؟ عملکرد دیگران چه تاثیری بر روحیه و انرژی شما دارد؟ مسئول زندگی و حال و روز شما چه کسی است؟

 آیا بروز مشکلات مختلف اجتماعی، خانوادگی، شخصی و یا کاری احساس خوبی ندارید؟ آیا دائما از لحاظ احساسی خسته اید و به اندازه کافی پزنشاط و سرزنده نیستید؟ می توانید برنامه ها و اهد اف مهم زندگی تان را به خاطر این خستگی و بی حوصلگی فراموش کنید؟ آیا مدام به دنبال راههایی برای افزایش انگیزه، انرژی و روحیه خود هستید؟

اما چگونه می توانید دائما پرانرژی و با انگیزه باشید؟ چگونه می توانید زندگی معمولی خود را به یک زندگی فوق العاده تبدیل کنید و قهرمان زندگی خود باشید؟ با چه راه هایی می توانید در تمام لحظات زندگی خود پرانگیزه باشید و سطح انرژی خود را بالا نگه دارید؟ 

این مجموعه شامل  ۱۰ فایل صوتی آموزشی  است که به شما کمک می کند در مسیر موفقیت همیشه پرانرژی و با انگیزه باشید و با افزایش قدرت فیزیکی احساسی، فکری و ذهنی خود در مسیر موفقیت ها محکم تر گام بردارید، انرژی خود را مدیریت کنید، موانع ذهنی خود را بشناسید و آنها را برطرف نمایید.

محتوای این پکیج :

    دوپینگ های مخفی در مسیر موفقیت

    دوپینگ انرژی احساسی

    دوپینگ انرژی فکری و دهنی

    نقش عادت ها در خوشبختی و بدبختی ما

    مقاومت ذهنی مانع اصلی موفقیت

این دوره فراتر از یک دوره آموزشی افزایش انگیزه و انرژی است.

شما در این دوره تکنیک هایی را یاد می گیرید که کمک خواهد کرد انرژی فیزیکی احساسی و روحی خود را بالا ببرید و با حذف موانع ذهنی بازدارنده  مقاومت ها را درهم شکنید و با ایجاد نیروی درونی قوی بتوانید در هر شرایطی با انگیزه و پرانرژی باشید و اجازه ندهید هیچ عامل بیرونی مانع حرکت مداوم و پرقدرت شما به سوی مقصد نهایی تان شود.

 

مزایای شرکت در دوره دوپینگ موفقیت:

آموزش های جامع دوپینگ موفقیت به عنوان مرحله هشتم خلق شاهکار زندگی در ۳۰ روز به شما اعضای شایسته خود این امکان را فراهم می کند تا بتوانید:

۱- عواملی که باعث کاهش سطح انرژی و دلسردی شما می شود بشناسید.

۲- بتوانید هرروز انرژی و انگیزه خود را تقویت کنید.

۳- عادت هایی در خود ایجاد کنید که باعث خوشبختی شما شوند.

۴- موانع و مقاومت های ذهنی راکنار بگذارید.

۵- روش های افزایش سطح انرژی فیزیکی احساسی و روحی خود را فراگیرید و پرقدرت در مسیر اهداف خود به پیش بروید.

سعید پورندی کیست؟

استاد سعید پورندی بنیانگذار مجموعه قرارهای عاشقی و ارتباط با خدا و ارائه کننده پادکست های انگیزشی رایگان و مشاور ارشد سازمانهای دولتی و خصوصی ۱۲ سال است که در عرصه موفقیت مشاوره می دهند و از سال ۹۵ تاکنون ۳ سال متوالی به عنوان مرد انگیزشی و آموزش موفقیت برتر این شناخته شده اند. هدف اصلی استاد سعید پورندی و تیم دهکده جهانی موفقیت ایرانیان ایرانیان تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی و کمک به مردم خویش برای رسیدن به آرامش الهی و اوج قله های موفقیت با استفاده از قانون جذب و با بهره گیری از آیات و روایات و ادبیات غنی ایرانی است و تاکنون بیش از ۱۰۰۰۰ نفر از دوره های آموزشی ایشان شرکت کرده اند و به نتایج شگفت انگیزی دست یافته اند


نظرات افراد شرکت کننده در این دوره:

 


سوالات متداول:

۱ـ پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

پیش نیاز شرکت در این تعهد بالا، تشنگی برای تغییر و داشتن انگیزه کافی برای تغییر زندگی است. اگر شما مصمم به تغییر زندگی خویش و رسیدن به اعتماد به نفس بالا هستید می توانند  به جمع اعضای بزرگ این دوره بپوندید. کافیست یک گوشی موبایل یا کامپیوتر داشته باشید وبه اینترنت وصل باشید.

۲ـ آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و مکانی و سنی دارد؟

خیر. شما در هر جای دنیا که باشید و در هر برهه زمانی یا در هر سن و یا موقعیت اجتماعی که باشید می توانید در این دوره شرکت کنیدهمه اقشار جامعه در هر موقعیت اجتماعی چون همسران، والدین، فرزندان، دانش آموزان و دانشجویان، فروشندگان و صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک، رؤسا و مدیران شرکت ها، اساتید و معلمین و وکلا و همه افرادی که می خواهند در حوزه فعالیت خود برای کسب موفقیت های بیشتر تکنیک های برتر هدفگذاری را یاد بگیرند می توانند در این دوره شرکت نمایند.

۳ـ کلاس های آموزشی این دوره درکجا برگزار می شود؟

این کلاس ها غیرحضوری هستند و شما تنها با دسترسی به اینترنت می توانید مجموعه آموزش ها را به صورت ماهانه و یا یک جا از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت ایرانیان ایرانیان تهیه فرمایید

۴ـ تفاوت این دوره با دیگر دوره های موفقیت چیست؟

ما به شما آموزش های کاملا کاربردی ارائه می دهیم. آموزش های ما دلایل ریشه ای شکست ها و ناکامی های افراد و نقش عوامل مختلفی چون تعهد، باور و ایمان، سپاسگزاری و خواسته ها را بررسی می کند و راکارهای عملی برای هدفگذاری اصولی در زندگی به شما می دهد. تا بتوانید پله های موفقیت را با دقت بیشتر و راهبردی تر بالا بروید.

۵ـ آیا به سؤالات احتمالی پاسخ داده می شود؟

آموزش های این دوره کامل و جامع است و هیچ جایی برای سؤال باقی نمی گذارد. در صورتی که سؤالی داشتید که در آموزش ها پاسخ خود را نگرفتید می توانید برای مشاوره حضوری یا تلفنی با شماره ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ تماس بگیرید.

 ۶ـ شرکت در این دوره چه مزیت های دیگری دارد؟

شما می توانید در هرجا که باشید به فایل ها گوش کنید. حتی می توانید مشغول کارهای روزانه باشید، در مسیر خانه و محل کارتان باشید، آشپزی کنید و در حال رانندگی وحتی پیاده روی باشید، در اتوبوس یا مترو باشید و به فایل های آموزشی گوش کنید.

 

نحوه ثبت نام در این دوره:

برای دانلود محتوای آموزشی این دوره کافیست عضو سایت شوید و این مجموعه را به صورت یک جا و یا ماهانه خریداری نمایید.
 
برای دانلود فایل ها وارد منو کاربری خود شوید و از بخش گزارش خرید محصولات دانلودی فایل های آموزشی را دریافت نمایید. اگر دانلود منیجر نداشتید می توانید فایلها را یک به یک از لینک توضیحات نتیجه دانلود نمایید.
 
هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با آی دی تلگرام @vipmovafaghiat و یا شماره موبایل ۰۹۳۹۶۹۶۱۷۳۴ در تماس باشید.
 
شما می توانید پس از تهیه دوره اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت ایرانیان ایرانیان را دانلود و نصب کنید. برای دریافت فایلها از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ و یا آی دی تلگرامی همین شماره @sabtnam7raz در تماس باشید.
 

نکته مهم :

( این دوره به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می گرددو نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نمی باشد و تمامی ایرانیان یا  فارسی زبانان  از سراسر جهان می تواننددر این دوره شرکت کنند. )
 

برچسب ها :

اگر این مطلب را می پسندید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.