رازهای پنهان عشق


 

ماه نهم دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی با قانون جذب 
نام محصول: رازهای پنهان عشق 
مدرس: سعید پورندی   
 نوع محصول: دانلودی   
مدت زمان محصول: ۴۲۰ دقیقه برابر یا ۷ ساعت آموزش
 حجم محصول: 353 مگابایت 

چگونه با استفاده از قانون جذب و رازهای عشق در زندگی روابط عالی داشته باشیم؟

اصول روابط موفق چیست؟ رابطه شما با اطرافیان تان در چه شرایطی است؟ برای بهبود این روابط چه کارهایی می کنید؟ برای روابط بهتر حاضرید چه بهایی را بپردازید و از چه چیزهایی بگذرید؟ چگونه می توانید دیگران را ببخشید و نسبت به آنها احساس عشق و محبت داشته باشید؟ چگونه می توانید عشق و علاقه دیگران را نسبت به خودتان جذب کنید؟

چگونه می توانید به شادی درونی برسید؟ رازهای شادی درونی شما چیست؟ چقدر عاشق خودتان هستید؟ برای شادمانی خودتان چه کارهایی انجام می دهید؟ چگونه با کنترل افکار و احساسات خالق زندگی و سرنوشت خویش باشید؟ آیا می خواهید بر افکار و احساسات اطرافیان تان تاثیرگذار باشید؟

اگر به انتظاراتی که از زندگی دارید نرسید چقدر احساس ناراحتی می کنید؟ خوشبختی و شادمانی شما چه اندازه به میزان برآورده شدن انتظارات کوچک و بزرگ تان در زندگی بستگی دارد؟ اگر یک روز از خواب بیدارشوید و ببینید هوا ابری است یا اینکه اخم همسر یا پدرتان را ببینید چقدر احساس بدبختی می کنید؟ چقدر روز خود را بخاطر مسائل ریز خراب می کنید یا اینکه  چند روز بخاطر این اتفاقات غصه می خورید و شادی و خوشبختی خود را بخاطر این اتفاقات از دست می دهید؟

 اتفاقاتی بیرونی خارج از کنترل چگونه می تواند درون شما را آشفته کند؟ در زندگی خود چگونه به عوامل متغیر دلبسته هستید و وقت و انرژی خود را برای تغییر آنها هدر می دهید؟ وقتی بسیاری از عوامل بیرونی خارج از کنترل شما هستند چگونه می توانید در زندگی خود به خوشی و رضایت و خوشبختی دست پیدا کنید؟ چگونه می توانید به جای ایجاد ثبات در عوامل بیرونی برای ایجاد ثبات در درون خود تلاش کنید؟

این مجموعه شامل 12 فایل صوتی آموزشی به همراه 4 فایل صوتی تکمیلی است که تکنیک های شادی درونی و روابط عالی را به شما یاد می دهد و به شما کمک می کند با خود دوست داشتنی تان بیشتر اشنا شوید، رازهای پنهان عشق و ثروت را فراگیرید و درکنار عزیزان تان زندگی ارامی بسازید.

محتوای این پکیج:

    اصول اولیه شادی و روابط

    دو نگاه متفاوت به زندگی

    شادی درونی و نقش آن در روابط

    من دوست داشتنی

    چگونه عاشق شویم

    رازهای پنهان عشق   

این دوره فراتر از یک دوره آشنایی با تکنیک های عشق و روابط عالی است.

شما در این دوره با اصول شادی در روابط و رازهای پنهان عشق آشنا می شوید. آموزش های این دوره به شما یاد می دهد دلایل عدم ایجاد روابط عاشقانه در زندگی خود را شناسایی کنید و تکنیک های ایجاد روابط عاشقانه را یاد بگیرید. شما به این درک می رسید که سرچشمه عشق در وجود خود شماست و باید ابتدا عاشق خود شوید و به خواسته های خود احترام بگذارید و به شادی درونی برسید.

مزایای شرکت در دوره رازهای پنهان عشق و ثروت:

آموزش های جامع رازهای پنهان عشق و روابط در ۳۰ روز به شما کاربران شایسته خود این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید:

۱ـ  اصول اولیه شادی را فرگیرید.

۲-  راههای رسیدن به شادی درونی و نقش آن در بهبود روابط را دریابید.

۳- با تکنیک های عشق ورزی و ایجاد روابط عاشقانه آشنا شوید.

۴- رازهای پنهان عشق در روابط را کشف کنید و با بکارگیری آنها در زندگی خویش گام بزرگی در ایجاد تحول در روابط خود بردارید.


سعید پورندی کیست؟

استاد سعید پورندی بنیانگذار مجموعه قرارهای عاشقی و ارتباط با خدا و ارائه کننده پادکست های انگیزشی رایگان و مشاور ارشد سازمانهای دولتی و خصوصی ۱۲ سال است که در عرصه موفقیت مشاوره می دهند و از سال ۹۵ تاکنون ۳ سال متوالی به عنوان مرد انگیزشی و آموزش موفقیت برتر این شناخته شده اند. هدف اصلی استاد سعید پورندی و تیم دهکده جهانی موفقیت ایرانیان تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی و کمک به مردم خویش برای رسیدن به آرامش الهی و اوج قله های موفقیت با استفاده از قانون جذب و با بهره گیری از آیات و روایات و ادبیات غنی ایرانی است و تاکنون بیش از ۱۰۰۰۰ نفر از دوره های آموزشی ایشان شرکت کرده اند و به نتایج شگفت انگیزی دست یافته اند


نظرات افراد شرکت کننده در این دوره:

 


سوالات متداول:

۱ـ پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

پیش نیاز شرکت در این تعهد بالا، تشنگی برای تغییر و داشتن انگیزه کافی برای تغییر زندگی است. اگر شما مصمم به تغییر زندگی خویش و رسیدن به اعتماد به نفس بالا هستید می توانند  به جمع اعضای بزرگ این دوره بپوندید. کافیست یک گوشی موبایل یا کامپیوتر داشته باشید وبه اینترنت وصل باشید.  

۲ـ آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و مکانی و سنی دارد؟

خیر. شما در هر جای دنیا که باشید و در هر برهه زمانی یا در هر سن و یا موقعیت اجتماعی که باشید می توانید در این دوره شرکت کنید.

همه اقشار جامعه در هر موقعیت اجتماعی چون همسران، والدین، فرزندان، دانش آموزان و دانشجویان، فروشندگان و صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک، رؤسا و مدیران شرکت ها، اساتید و معلمین و وکلا و همه افرادی که می خواهند در حوزه فعالیت خود برای کسب موفقیت های بیشتر تکنیک های برتر هدفگذاری را یاد بگیرند می توانند در این دوره شرکت نمایند.

۳ـ کلاس های آموزشی این دوره درکجا برگزار می شود؟

این کلاس ها غیرحضوری هستند و شما تنها با دسترسی به اینترنت می توانید مجموعه آموزش ها را به صورت ماهانه و یا یک جا از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت ایرانیان تهیه فرمایید

۴ـ تفاوت این دوره با دیگر دوره های موفقیت چیست؟

ما به شما آموزش های کاملا کاربردی ارائه می دهیم. آموزش های ما دلایل ریشه ای شکست ها و ناکامی های افراد و نقش عوامل مختلفی چون تعهد، باور و ایمان، سپاسگزاری و خواسته ها را بررسی می کند و راکارهای عملی برای هدفگذاری اصولی در زندگی به شما می دهد. تا بتوانید پله های موفقیت را با دقت بیشتر و راهبردی تر بالا بروید.

۵ـ آیا به سؤالات احتمالی پاسخ داده می شود؟

آموزش های این دوره کامل و جامع است و هیچ جایی برای سؤال باقی نمی گذارد. در صورتی که سؤالی داشتید که در آموزش ها پاسخ خود را نگرفتید می توانید برای مشاوره حضوری یا تلفنی با شماره ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ تماس بگیرید.

۶ـ شرکت در این دوره چه مزیت های دیگری دارد؟

شما می توانید در هرجا که باشید به فایل ها گوش کنید. حتی می توانید مشغول کارهای روزانه باشید، در مسیر خانه و محل کارتان باشید، آشپزی کنید و در حال رانندگی وحتی پیاده روی باشید، در اتوبوس یا مترو باشید و به فایل های آموزشی گوش کنید.

 

نحوه ثبت نام در این دوره:

برای دانلود محتوای آموزشی این دوره کافیست عضو سایت شوید و این مجموعه را به صورت یک جا و یا ماهانه خریداری نمایید.
 
برای دانلود فایل ها وارد منو کاربری خود شوید و از بخش گزارش خرید محصولات دانلودی فایل های آموزشی را دریافت نمایید. اگر دانلود منیجر نداشتید می توانید فایلها را یک به یک از لینک توضیحات نتیجه دانلود نمایید.
 
هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با آی دی تلگرام @vipmovafaghiat و یا شماره موبایل ۰۹۳۹۶۹۶۱۷۳۴ در تماس باشید.
 
شما می توانید پس از تهیه دوره اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت ایرانیان را دانلود و نصب کنید. برای دریافت فایلها از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ و یا آی دی تلگرامی همین شماره @sabtnam7raz در تماس باشید.
 

نکته مهم :

( این دوره به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می گرددو نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نمی باشد و تمامی ایرانیان یا  فارسی زبانان  از سراسر جهان می تواننددر این دوره شرکت کنند. )
 

برچسب ها :

اگر این مطلب را می پسندید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.