گام دوم- چالش ها و راهکارهای عزت نفس بالا


 

گام دوم دوره ۴ بال قدرتمند پرواز در فن بیان و اعتماد بنفس
نام محصول: چالش ها و راهکارهای عزت نفس بالا
مدرس: سعید پورندی   
نوع محصول: دانلودی   
حجم محصول: 321 مگابایت 

 

در ۳۰ روز ارزش وجودی خویش را درک کنید، به عزت نفس بالا دست پیدا کنید و کنترل امور زندگی و کار خود را در دست گیرید!

   

 
آیا عزت نفس ندارید و احساس بی ارزشی می کنید؟ آیا دیگر باورتان شده است که نتوانستید، موفق نشدید، لیاقتش را نداشتید، کسی دستتان را نگرفت و یا شانسی برای موفقیت ندارید؟ چرا دائما احساس سرخوردگی، ترس، اضطراب و پریشانی دارید؟ چرا نمی توانید تصمیم گیری کنید و دست به عمل بزنید؟ دلیل فرار از جمع یا تفره رفتن از بیان عقاید و نظرات تان چیست؟ چگونه می توانید تسلیم شوید؟ 
 
ارزش وجودی شما را چه چیزی تعیین می کند؟ چگونه می توانید ارزش وجودی خودتان را شناسایی می کنید؟ نظر دیگران راجع به زیبایی، جذابیت، موفقیت و دیگر ابعاد زندگی چیست؟ در تصمیمات کوچک و بزرگ خود مثل پوشیدن لباس مناسب برای یک میهمانی و یا ازدواج تا چه اندازه از دیگران نظرخواهی می کنید؟ تایید و یا عدم تایید دیگران چه نقشی در زندگی شما دارد؟
 
آیا مبنای ارزش شما عملکرد و دستاوردهای شماست؟ جایگاه اجتماعی، کسب و کار، ثروت و دستاوردهایتان چقدر در ارزشمندی شما مؤثر هستند؟ شکست های شما و عدم کسب دستاوردهای دلخواه چه تاثیری بر ارزش وجودی شما دارد؟ افکار منفی  حاصل از این شکست ها و ناکامی ها زندگی شما را تا چه اندازه تحت تاثیر گذاشته است؟
 
آیا احساس بی ارزشی و بی اهمیتی می کنید؟ آیا دائما احساس سرخوردگی و پوچی می کنید؟ آیا از آن دسته افرادی هستید که مدام خودتان را برای عدم موفقیت و نرسیدن به آرزوهایتان سرزنش می کنید؟ از دست دادن  یک رابطه دوستانه و یا عاشقانه، عدم پیشرفت شغلی و یا از دست دادن کار مورد علاقه تان، و یا از دست دادن دارایی، ثروت و جایگاه تان چقدر میزان ارزشمندی شما را پایین می آورد؟
 
اشتباهات شما می تواند باعث شود ارزش شما کم شود؟ آیا اینکه هنوز به موفقیت خاصی نرسیده اید و یا مورد تایید دیگران نیستید می تواند دلیل بی ارزشی شما شود؟ چقدر از اوقات کودکی نوجوانی و جوانی خود را صرف رسیدن به شهرت کرده اید؟ آیا همیشه دوست دارید خود را به دیگران ثابت کنید و مورد تایید آنها قرار بگیرید؟ آیا از اطرافیان شما کسانی هستند که می خواهند بی لیاقتی و ناتوانی شما را به اثبات برسانند؟ نزدیکان شما چقدر توانایی ها و قابلیت های شما را نادیده می گیرند؟
 
آیا می دانید که ارزش واقعی وجود ما از سوی خداوند تعیین می شود که ما را به عنوان اشرف مخلوقات خلق کرده و از روح خویش در وجود ما دمیده است؟ چگونه می توانید با وجود بی تفاوتی دیگران و با وجود همه کمبودها، نداشته ها و شکست های قبلی بهترین خودتان باشید و به بزرگی و شکوه برسید؟ راه حل رسیدن به حس ارزشمندی و عزت نفس بالا چیست؟
 

ما به شما چه راهکاری پیشنهاد می کنیم؟

دوره ۴ بال قدرتمند پرواز تنها به ارائه تکنیک های افزایش اعتماد بنفس شما اکتفا نکرده است. آموزش های اعتماد بنفس و فن بیان استاد سعید پورندی نشانه ها و دلایل ریشه ای عزت نفس در افراد را مورد بحث و بررسی قرار می دهد. شما با دانش حاصل از این آموزش ها قادر خواهید بود ریشه های ترس، کمرویی، سرخوردگی، خجالت، حقارت و عدم اعتماد به نفس کافی برای بیان نظرات و احساسات و یا اقدام به عمل در خودتان را بهتر بشناسید، با چالش ها و راهکارهای رویارویی با آنها آشنا شوید و به عزت نفس بالا ، اعتماد بنفس قوی و خود باوری خارق العاده برسید.
 

شرکت در این دوره چه نتایجی برای شما به بار خواهد آورد؟

 ۱ـ ارزش واقعی وجود خود را درک می کنید.

با شرکت در این دوره متوجه می شوید هیچ یک از عواملی مثل شکست، طلاق، ورشکستگی، عدم حمایت و تایید خانواده، نزدیکان و دوستان ،و ناکامی های بزرگ و کوچک تان نمی توانند ارزش واقعی وجود شما باشند، بلکه این خداوند بزرگ مرتبه است که ارزش شما را تعیین می کند.

۲ـ داروی معجزه آسای عزت نفس بالا را مصرف کنید.

شما با شرکت در این دوره به طور دقیق ریشه ترس ها، و ضعف هایتان را در حوزه مهارت های ارتباطی می شناسید. با دلیل بسیاری از رفتارهای خود که ناشی از عزت نفس پایین شماست آشنا می شوید  و راهکارهای رسیدن به عزت نفس بالا را فرا می گیرید.

۳ـ به خود باوری و اعتماد به نفس خارق العاده دست پیدا کنید.

 آموزش های این دوره به شما یاد می دهد چگونه به خودتان، توانایی ها و قابلیت هایتان ایمان بیاورید. به خودتان ارزش قائل باشید، بدون هیچ عذر و بهانه ای قدرت تصمیم گیری خود را بهبود بخشید و به اعتماد به نفس بالایی دست پیدا کنید.

۴ـ با قدرت فن بیان و مهارت های کلامی بر زندگی خود مسلط شوید.

برای موفقیت در هر حوزه ای از زندگی و کسب و کار آشنایی با فن بیان و مهارت های کلامی امری ضروری است تا با بکارگیری این فنون سریعتر به خواسته ها و اهداف خود در حوزه روابط عاطفی کاری و معنوی خویش برسید.
 
توجه: کاربر گرامی این دوره در ۴ گام تهیه شده است. لذا توصیه می شود حتما آموزش های گام های ۱ تا ۴ را به ترتیب تکمیل کنید.
 

 

شاید برای شما سوال باشد که:

۱ـ آیا شرکت در این دوره شرایط و پیش نیازهای خاصی دارد؟

جز یک تصمیم کبری برای تغییر افکار، رفتار و عملکردتان با خود چیزی نیاورید! شرکت در این دوره مستلزم تصمیم قاطع شما برای تغییر زندگی تان است. اگر حقیقتا اراده کرده اید دنیای تاریک توام با ترس و خود کم بینی و کمرویی خود را رها کنید و با آموزش های درست برای همیشه به زندگی توام با قدرت اعتماد بنفس و خودباوری برسید می توانید در این دوره ثبت نام کنید. 

 ۲ـ  آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و مکانی و سنی دارد؟

شما در هر جای دنیا که باشید و در هر برهه زمانی یا در هر سن و یا موقعیت اجتماعی که باشید می توانید در این دوره شرکت کنید! هیچ چیز نمی تواند جلودار کسانی باشد که مصمم به ایجاد تغییرات شگرف در زندگی خود هستند.
 

۳ـ کلاس های آموزشی این دوره درکجا برگزار می شود؟

این کلاس ها غیرحضوری هستند و شما با دسترسی به اینترنت می توانید مجموعه آموزش ها را به صورت ماهانه و یا یک جا از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت ایرانیان تهیه فرمایید.

۴ـ تفاوت این دوره با دیگر دوره های موفقیت چیست؟

ما به شما آموزش های کاملا کاربردی ارائه می دهیم. آموزش های ما چسبی بر زخم های شما نمی گذارد بلکه با بررسی ریشه ای مسائل به شما کمک می کند علل ترس ها، اضطراب ها و پریشانی های خود به هنگام ابراز نظر و احساسات در موقعیت های مختلف را دریابید و با بکارگیری راهکارهای درست رفع این ترس ها و افزایش عزت نفس، اعتماد به نفس، بهبود مهارت های ارتباطی لحظات شیرین و دلچسبی را در موفقیت کاری و زندگی تان تجربه کنید..

 ۵ـ آیا به سؤالات احتمالی پاسخ داده می شود؟

آموزش های این دوره کامل و جامع است و هیچ جایی برای سؤال باقی نمی گذارد. در صورتی که سؤالی داشتید  می توانید از قسمت پزسش و پاسخ سایت سوال خود را وارد کنید. شما می توانید برای  تعیین وقت مشاوره حضوری یا تلفنی ز قسمت تماس با ما پیام بگذارید و یا با شماره ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ تماس بگیرید.

 ۶ـ شرکت در این دوره چه مزیت های دیگری دارد؟

شما می توانید در هرجا که باشید به فایل ها گوش کنید. حتی می توانید مشغول کارهای روزانه باشید، در مسیر خانه و محل کارتان باشید، آشپزی کنید و در حال رانندگی وحتی پیاده روی باشید، در اتوبوس یا مترو باشید و به فایل های آموزشی گوش کنید.
 

سعید پورندی کیست؟

استاد سعید پورندی  ارائه کننده دوره های موفقیت با قانون جذب و بنیانگذار مجموعه قرارهای عاشقی و ارتباط با خدا و پادکست های رایگان انگیزشی و آموزشی و مشاور ارشد سازمانهای دولتی و خصوصی ۱۲ سال است که در عرصه موفقیت مشاوره می دهند و از سال ۹۵ تاکنون ۳ سال متوالی به عنوان مرد انگیزشی و آموزش موفقیت برتر این شناخته شده اند. هدف اصلی استاد سعید پورندی و تیم دهکده جهانی موفقیت ایرانیان تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی و کمک به مردم خویش برای رسیدن به آرامش الهی و اوج قله های موفقیت با استفاده از قانون جذب و با بهره گیری از آیات و روایات و ادبیات غنی ایرانی است و تاکنون بیش از ۴۰۰۰ نفر از دوره های آموزشی ایشان شرکت کرده اند و به نتایج شگفت انگیزی دست یافته اند


نظرات افراد شرکت کننده در این دوره:


 

نحوه ثبت نام در این دوره:

برای دانلود محتوای آموزشی این دوره کافیست از اینجا عضو سایت شوید و این مجموعه را به صورت یک جا و یا ماهانه خریداری نمایید.
 
برای دانلود فایل ها وارد منو کاربری خود شوید و از بخش گزارش خرید محصولات دانلودی فایل های آموزشی را دریافت نمایید. اگر دانلود منیجر نداشتید می توانید فایلها را یک به یک از لینک توضیحات نتیجه دانلود نمایید.
 
هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با آی دی تلگرام @vipmovafaghiat و یا شماره موبایل ۰۹۳۹۶۹۶۱۷۳۴ در تماس باشید.
 
شما می توانید پس از تهیه دوره اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت ایرانیان را دانلود و نصب کنید. برای دریافت فایلها از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ و یا آی دی تلگرامی همین شماره @sabtnam7raz در تماس باشید.
 

نکته مهم :

( این دوره به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می گرددو نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نمی باشد و تمامی ایرانیان یا  فارسی زبانان  از سراسر جهان می تواننددر این دوره شرکت کنند. )
 
قیمت این محصول ۱۹۸۰۰۰ تومان می باشد و هم اکنون با تخفیف ۴۰٪ به مناسبت روز دانش آموز به مبلغ ۱۲۹۰۰۰ تومان ارائه می شود. 

برچسب ها :

اگر این مطلب را می پسندید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.