گام سوم-راههای رسیدن به خودباروی و اعتماد بنفس بالا


گام سوم دوره ۴ بال قدرتمند پرواز در فن بیان و اعتماد بنفس
نام محصول: نشانه ها و پیامدهای عزت نفس پایین
مدرس: سعید پورندی   
نوع محصول: دانلودی   
حجم محصول: ۱۷۹ مگابایت 

چگونه در 30 روز به اعتماد بنفس فوق العاده و فن بیان قدرتمند دست پیدا کنید و در زندگی و محل کار بر همه امور مسلط شوید؟

   

 
تا حالا برایتان اتفاق افتاده است که بخواهید کاری را انجام دهید ولی بخاطر حس خود کم بینی آن را پشت گوش انداخته باشید؟ آیا تاکنون بخاطر ایده آل گرایی از شروع کاری خود داری کرده اید؟ آیا می دانید چه عواملی حس ارزشمندی و اعتماد به نفس شما را بالا می برد؟ چه چیزهایی در وجود شخص شما وجود دارد که به شما و فقط به شما احساس ارزشمندی و اعتماد به نفس را القا می کند؟ راههای افزایش حس اعتماد به نفس برای شخص شما چیست؟
 
آیا اعتماد به نفس امری ذاتی است و موقع تولد با آن به دنیا می آیید؟ آیا در کودکی یا نوجوانی به دلایل مختلفی چون تربیت خانوادگی، شرایط محیطی، جسمی و یا هر چیز دیگر اعتماد به نفس کافی نداشتید؟ آیا تاکنون افرادی را دیده اید که با وجود شرایط نا مطلوب جسمی مثل معلولیت در اعضای بدن خود توانسته اند انسان موفقی باشند؟ آیا کمبودهای زندگی و شرایط نامطلوب محیطی چون نبود شرایط خانوادگی مناسب، شغل پدر، قد کوتاه، چاقی یا لاغری، می تواند دلیل بی ارزشی کسی باشد؟
 
آیا فقط زمانی حس خوبی دارید که به کار مورد علاقه خود مثل نواختن موسیقی می پردازید و در موقعیت های دیگر اینچنین نیستید؟ آیا شما باید در تمام مهارتهای زندگی بهترین خود باشید تا احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید؟
 
آیا حس خوبی نسبت به خودتان دارید؟  آیا شما هم جزو افرادی هستید که از مزیت های اعتماد به نفس پایین خود لذت می برند؟ چقدر از اعتماد به نفس پایین و جلب محبت و دلسوزی دیگران حس خوبی پیدا می کنید؟ چقدر برای حفظ دیگران خودباوری  و اعتماد به نفس خود را فدا می کنید؟ تا چه اندازه برای جلب رضایت دیگران از بیان نظرات و دیدگاه های تان خودداری می کنید؟ آیا بیشتر اوقات برای رفتارهای زشت خود بهانه می آورید؟ شما هم از آن دسته افرادی هستید که به خاطر وجود بدبختی های خود احساس خوبی دارید چون باعث جلب همدردی و دلسوزی دیگران می شود؟ ایا شما از قربانی بودن و جلب توجه و حمایت دیگران را دوست دارید و برای داشتن این حمایت ها حاضرید اعتماد به نفس خود را فدا کنید؟
 
چگونه می توانید حس خودباوری و اعتماد به نفس را در خود تقویت کنید؟ آیا احساس خود باوری فقط منحصر به ایمان شما به  توانمندی های تان است؟ آیا فقط در مورد یک سری کارهای محدود حس خودباوری دارید؟ آیا تا کنون برایتان پیش آمده است که وقتی سرکاتان هستید درجمع خانواده و دوستان حالتان خوب اشد و احساس ارزشمندی کنید اما در بین همکاران خود و یا موقع خرید و چانه زدن برای خرید اتومبیل مورد علاقه تان اعتماد به نفس کافی و قدرت بیان نظرات و خواسته هایتان را نداشته باشید؟
 
آیا قدرت شروع کردن و یا تمام کردن کارها را دارید؟ آیا وقتی به مشکل برمی خورید برای رسیدن به نتیجه دلخواه دنبال راه حل می روید یا دیگر ان را رها می کنید؟ چقدر از نه شنیدن و شکست خوردن در کارها و روابط خود می ترسید؟ چگونه می توانید خودباوری خود را در عملکردهایتان افزایش دهید؟ چگونه می توانید با وجود موانع و مخالفت ها در مسیر اهداف تان باز هم به پیش روید؟ در صورت نیاز چگونه باید از دیگران درخواست کمک کنید؟
 
 
چگونه می توانید اعتماد به نفس رفتاری و ایمان به قابلیت ها و توانمندی های خود را در عملکردتان افزایش دهید؟ چگونه می توانید به تلاش و پشتکار خود را باورکنید و تارسیدن به نتیجه دلخواه دست از تلاش نمی کشید؟ در روابط خود چقدر توانایی تسلط بر احساسات و عواطف خود را دارید؟ آیا می توانید کنترل دنیای احساسات خود را در دست گیرید؟  یا اینکه امری اکتسابی است و می توانید آن را یاد بگیرید؟ 
 

ما به شما چه راهکاری پیشنهاد می کنیم؟

دوره ۴ بال قدرتمند پرواز تنها به ارائه تکنیک های افزایش اعتماد بنفس شما اکتفا نکرده است. آموزش های اعتماد بنفس و فن بیان استاد سعید پورندی نشانه ها و دلایل ریشه ای عزت نفس در افراد را مورد بحث و بررسی قرار می دهد. شما با دانش حاصل از این آموزش ها قادر خواهید بود ریشه های ترس، کمرویی، سرخوردگی، خجالت، حقارت و عدم اعتماد به نفس کافی برای بیان نظرات و احساسات و یا اقدام به عمل در خودتان را بهتر بشناسید، با چالش ها و راهکارهای رویارویی با آنها آشنا شوید و به عزت نفس بالا ، اعتماد بنفس قوی و خود باوری خارق العاده برسید.

دوره پرواز با ۴ بال قدرتمند فن بیان و اعتماد بنفس استاد سعید پورندی به شما کمک می کند ریشه های ترس، کمرویی، سرخوردگی، خجالت و عدم اعتماد به نفس کافی برای بیان نظرات و احساسات خود را بهتر بشناسید و با چالش ها و راهکارهای رویارویی با آٖن آشنا شوید و به عزت نفس و خود باوری برسید.

شرکت در این دوره چه نتایجی برای شما به بار خواهد آورد؟

 ۱ـ ارزش واقعی وجود خود را درک می کنید.

با شرکت در این دوره متوجه می شوید هیچ یک از عواملی مثل شکست، طلاق، ورشکستگی، عدم حمایت و تایید خانواده، نزدیکان و دوستان ،و ناکامی های بزرگ و کوچک تان نمی توانند ارزش واقعی وجود شما باشند، بلکه این خداوند بزرگ مرتبه است که ارزش شما را تعیین می کند.

۲ـ داروی معجزه آسای عزت نفس بالا را مصرف کنید.

شما با شرکت در این دوره به طور دقیق ریشه ترس ها، و ضعف هایتان را در حوزه مهارت های ارتباطی می شناسید. با دلیل بسیاری از رفتارهای خود که ناشی از عزت نفس پایین شماست آشنا می شوید  و راهکارهای رسیدن به عزت نفس بالا را فرا می گیرید.

۳ـ به خود باوری و اعتماد به نفس خارق العاده دست پیدا کنید.

 آموزش های این دوره به شما یاد می دهد چگونه به خودتان، توانایی ها و قابلیت هایتان ایمان بیاورید. به خودتان ارزش قائل باشید، بدون هیچ عذر و بهانه ای قدرت تصمیم گیری خود را بهبود بخشید و به اعتماد به نفس بالایی دست پیدا کنید.

۴ـ با قدرت فن بیان و مهارت های کلامی  بر زندگی خود مسلط شوید.

برای موفقیت در هر حوزه ای از زندگی و کسب و کار آشنایی با فن بیان و مهارت های کلامی امری ضروری است تا با بکارگیری این فنون سریعتر به خواسته ها و اهداف خود در حوزه روابط عاطفی کاری و معنوی خویش برسید.
 
توجه: کاربر گرامی این دوره در ۴ گام تهیه شده است. لذا توصیه می شود حتما آموزش های گام های ۱ تا ۴ را به ترتیب تکمیل کنید.
 

شاید برای شما سوال باشد که:

۱ـ آیا شرکت در این دوره شرایط و پیش نیازهای خاصی دارد؟

جز یک تصمیم کبری برای تغییر افکار، رفتار و عملکردتان با خود چیزی نیاورید! شرکت در این دوره مستلزم تصمیم قاطع شما برای تغییر زندگی تان است. اگر حقیقتا اراده کرده اید دنیای تاریک توام با ترس و خود کم بینی و کمرویی خود را رها کنید و با آموزش های درست برای همیشه به زندگی توام با قدرت اعتماد بنفس و خودباوری برسید می توانید در این دوره ثبت نام کنید. 

 ۲ـ  آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و مکانی و سنی دارد؟

شما در هر جای دنیا که باشید و در هر برهه زمانی یا در هر سن و یا موقعیت اجتماعی که باشید می توانید در این دوره شرکت کنید! هیچ چیز نمی تواند جلودار کسانی باشد که مصمم به ایجاد تغییرات شگرف در زندگی خود هستند.
 

۳ـ کلاس های آموزشی این دوره درکجا برگزار می شود؟

این کلاس ها غیرحضوری هستند و شما با دسترسی به اینترنت می توانید مجموعه آموزش ها را به صورت ماهانه و یا یک جا از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت ایرانیان تهیه فرمایید.

۴ـ تفاوت این دوره با دیگر دوره های موفقیت چیست؟

ما به شما آموزش های کاملا کاربردی ارائه می دهیم. آموزش های ما چسبی بر زخم های شما نمی گذارد بلکه با بررسی ریشه ای مسائل به شما کمک می کند علل ترس ها، اضطراب ها و پریشانی های خود به هنگام ابراز نظر و احساسات در موقعیت های مختلف را دریابید و با بکارگیری راهکارهای درست رفع این ترس ها و افزایش عزت نفس، اعتماد به نفس، بهبود مهارت های ارتباطی لحظات شیرین و دلچسبی را در موفقیت کاری و زندگی تان تجربه کنید..

 ۵ـ آیا به سؤالات احتمالی پاسخ داده می شود؟

آموزش های این دوره کامل و جامع است و هیچ جایی برای سؤال باقی نمی گذارد. در صورتی که سؤالی داشتید  می توانید از قسمت پزسش و پاسخ سایت سوال خود را وارد کنید. شما می توانید برای  تعیین وقت مشاوره حضوری یا تلفنی ز قسمت تماس با ما پیام بگذارید و یا با شماره ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ تماس بگیرید.

 ۶ـ شرکت در این دوره چه مزیت های دیگری دارد؟

شما می توانید در هرجا که باشید به فایل ها گوش کنید. حتی می توانید مشغول کارهای روزانه باشید، در مسیر خانه و محل کارتان باشید، آشپزی کنید و در حال رانندگی وحتی پیاده روی باشید، در اتوبوس یا مترو باشید و به فایل های آموزشی گوش کنید.
 

سعید پورندی کیست؟

استاد سعید پورندی  ارائه کننده دوره های موفقیت با قانون جذب و بنیانگذار مجموعه قرارهای عاشقی و ارتباط با خدا و پادکست های رایگان انگیزشی و آموزشی و مشاور ارشد سازمانهای دولتی و خصوصی ۱۲ سال است که در عرصه موفقیت مشاوره می دهند و از سال ۹۵ تاکنون ۳ سال متوالی به عنوان مرد انگیزشی و آموزش موفقیت برتر این شناخته شده اند. هدف اصلی استاد سعید پورندی و تیم دهکده جهانی موفقیت ایرانیان تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی و کمک به مردم خویش برای رسیدن به آرامش الهی و اوج قله های موفقیت با استفاده از قانون جذب و با بهره گیری از آیات و روایات و ادبیات غنی ایرانی است و تاکنون بیش از ۴۰۰۰ نفر از دوره های آموزشی ایشان شرکت کرده اند و به نتایج شگفت انگیزی دست یافته اند


 

نظرات افراد شرکت کننده در این دوره:

 


نحوه ثبت نام در این دوره:

برای دانلود محتوای آموزشی این دوره کافیست از اینجا عضو سایت شوید و این مجموعه را به صورت یک جا و یا ماهانه خریداری نمایید.
 
برای دانلود فایل ها وارد منو کاربری خود شوید و از بخش گزارش خرید محصولات دانلودی فایل های آموزشی را دریافت نمایید. اگر دانلود منیجر نداشتید می توانید فایلها را یک به یک از لینک توضیحات نتیجه دانلود نمایید.
 
هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با آی دی تلگرام @vipmovafaghiat و یا شماره موبایل ۰۹۳۹۶۹۶۱۷۳۴ در تماس باشید.
 
شما می توانید پس از تهیه دوره اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت ایرانیان را دانلود و نصب کنید. برای دریافت فایلها از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ و یا آی دی تلگرامی همین شماره @sabtnam7raz در تماس باشید.
 

نکته مهم :

( این دوره به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می گرددو نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نمی باشد و تمامی ایرانیان یا  فارسی زبانان  از سراسر جهان می تواننددر این دوره شرکت کنند. )
 
قیمت این محصول ۱۹۸۰۰۰ تومان می باشد و هم اکنون با تخفیف ۴۰٪ به مناسبت روز دانش آموز به مبلغ ۱۲۹۰۰۰ تومان ارائه می شود.

برچسب ها :

اگر این مطلب را می پسندید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.