گام آخر-قدرت فن بیان و مهارت های کلامی


گام چهارم دوره ۴ بال قدرتمند پرواز در فن بیان و اعتماد بنفس
نام محصول: قدرت فن بیان و مهارت های کلامی
مدرس: سعید پورندی   
نوع محصول: دانلودی   

رازهای دستیابی به اعتماد بنفس فوق العاده، عزت نفس و کسب فن بیان و مهارتهای کلامی قدرتمند در ۳۰ روز چیست؟

 

 
فکر می کنید عواملی چون سلامت جسمی و روحی در تقویت اعتماد بنفس شما تاثیرگذار است؟ آیا ممکن است از ناراحتی های جسمی و یا روحی رنج ببرید و اعتماد بنفس داشته باشید؟ احساسات منفی مثل خشم، کینه، ترس، استرس و همه هیجانات عصبی که باعث بیماری های روحی و ذهنی می شود می تواند در خودباوری و اعتماد بنفس شما نقش داشته باشد؟
 
فکر میکنید در زندگی چقدر باید نیازهای خودتان را مورد توجه قرار دهید؟ فداکاری برای دیگران تا چه اندازه درست است؟ آیا بها دادن به دیگران بیشتر از خودتان اهمیت دارد؟
 
زیر بنای رشد سالم افزایش عزت نفس است. شما باید بتوانید مسئولیت زندگی و کار و روابط خود را بپذیرید. بر ترس های خود غلبه کنید. مهارت ابراز وجود کسب کنید.  به توانمندی ها خود ارزش قائل باشید و به راحتی در جمع های کوچک و بزرگ عقاید ونظرات خود را از موضع قدرت بیان کنید.
فراموش نکنید مردم در جمع به باهوش ترین افراد گوش نمی کنند، بلکه به کسانی گوش می دهند که با قدرت می گویند درست ترین کاری که باید انجام شود چیست.
 
 

ما به شما چه راهکاری پیشنهاد می کنیم؟

دوره ۴ بال قدرتمند پرواز تنها به ارائه تکنیک های افزایش اعتماد بنفس شما اکتفا نکرده است. با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید مطالب و حتی دوره های رایگان زیادی را پیدا کنید که به شما تکنیک های تقویت فن بیان و مهارت های کلامی را آموزش می دهد. شاید این تکنیک ها خوب باشند اما مساله اینست که هرگز ریشه های اصلی را بررسی نمی کنند.
 
آموزش های اعتماد بنفس و فن بیان استاد سعید پورندی نشانه ها و دلایل ریشه ای عدم خودباوری و عوارض پنهان عدم تسلط به فن بیان و مهارت های کلامی در افراد را مورد بحث و بررسی قرار می دهد. شناخت و رفع این ریشه  ها و عوارض ناشی از آنها باعث می شود دعوامل موثر در ترس، کمرویی، سرخوردگی، خجالت، حقارت و عدم اعتماد به نفس کافی برای بیان نظرات و احساسات و یا اقدام به عمل در خودتان را بهتر بشناسید، با چالش ها و راهکارهای رویارویی با آنها آشنا شوید و به عزت نفس بالا ، اعتماد بنفس قوی و خود باوری خارق العاده برسید و قدرت فن بیان و مهارت های کلامی برای ارتباط بهتر با دنیا را به دست آورید.
 

شرکت در این دوره چه نتایجی برای شما به بار خواهد آورد؟

۱ـ شما با اهمیت سلامت جسمی و روحی در خودباروی آشنا می شوید.

۲ـ جایگاه خودتان را در زندگی و در مقایسه با عزیزان تان پیدا می کنید.

۳ـ به اهمیت اجتناب از بحث و جدل با دیگران و مقابله با مخالفت های دیگران در اعتماد بنفس خود پی می برید.

۴- درمی یابید که در زندگی راضی کردن دیگران و یا فداکاری برای آنها تا چه حدی درست است.

۵- با درک تاثیر شگفت انگیز ارتباط با منبع انرژی هستی در تقویت اعتماد بنفس خود بهت زده می شوید.

۶- از وابستگی به دیگران رها می شوید و درمی یابید بنیان زندگی شما استقلال و اعتماد بنفس بالاست. 


سعید پورندی کیست؟

استاد سعید پورندی  ارائه کننده دوره های موفقیت با قانون جذب و بنیانگذار مجموعه قرارهای عاشقی و ارتباط با خدا و پادکست های رایگان انگیزشی و آموزشی و مشاور ارشد سازمانهای دولتی و خصوصی ۱۲ سال است که در عرصه موفقیت مشاوره می دهند و از سال ۹۵ تاکنون ۳ سال متوالی به عنوان مرد انگیزشی و آموزش موفقیت برتر این شناخته شده اند. هدف اصلی استاد سعید پورندی و تیم دهکده جهانی موفقیت ایرانیان تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی و کمک به مردم خویش برای رسیدن به آرامش الهی و اوج قله های موفقیت با استفاده از قانون جذب و با بهره گیری از آیات و روایات و ادبیات غنی ایرانی است و تاکنون بیش از ۴۰۰۰ نفر از دوره های آموزشی ایشان شرکت کرده اند و به نتایج شگفت انگیزی دست یافته اند

 

توجه: کاربر گرامی این دوره در ۴ گام تهیه شده است. لذا توصیه می شود حتما آموزش های گام های ۱ تا ۴ را به ترتیب تکمیل کنید.
 
شاید برای شما سوال باشد که:

۱ـ آیا شرکت در این دوره شرایط و پیش نیازهای خاصی دارد؟

جز یک تصمیم کبری برای تغییر افکار، رفتار و عملکردتان با خود چیزی نیاورید! شرکت در این دوره مستلزم تصمیم قاطع شما برای تغییر زندگی تان است. اگر حقیقتا اراده کرده اید دنیای تاریک توام با ترس و خود کم بینی و کمرویی خود را رها کنید و با آموزش های درست برای همیشه به زندگی توام با قدرت اعتماد بنفس و خودباوری برسید می توانید در این دوره ثبت نام کنید. 

 ۲ـ  آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و مکانی و سنی دارد؟

شما در هر جای دنیا که باشید و در هر برهه زمانی یا در هر سن و یا موقعیت اجتماعی که باشید می توانید در این دوره شرکت کنید! هیچ چیز نمی تواند جلودار کسانی باشد که مصمم به ایجاد تغییرات شگرف در زندگی خود هستند.
 

۳ـ کلاس های آموزشی این دوره درکجا برگزار می شود؟

این کلاس ها غیرحضوری هستند و شما با دسترسی به اینترنت می توانید مجموعه آموزش ها را به صورت ماهانه و یا یک جا از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت ایرانیان تهیه فرمایید.

۴ـ تفاوت این دوره با دیگر دوره های موفقیت چیست؟

ما به شما آموزش های کاملا کاربردی ارائه می دهیم. آموزش های ما چسبی بر زخم های شما نمی گذارد بلکه با بررسی ریشه ای مسائل به شما کمک می کند علل ترس ها، اضطراب ها و پریشانی های خود به هنگام ابراز نظر و احساسات در موقعیت های مختلف را دریابید و با بکارگیری راهکارهای درست رفع این ترس ها و افزایش عزت نفس، اعتماد به نفس، بهبود مهارت های ارتباطی لحظات شیرین و دلچسبی را در موفقیت کاری و زندگی تان تجربه کنید..

 ۵ـ آیا به سؤالات احتمالی پاسخ داده می شود؟

آموزش های این دوره کامل و جامع است و هیچ جایی برای سؤال باقی نمی گذارد. در صورتی که سؤالی داشتید  می توانید از قسمت پزسش و پاسخ سایت سوال خود را وارد کنید. شما می توانید برای  تعیین وقت مشاوره حضوری یا تلفنی ز قسمت تماس با ما پیام بگذارید و یا با شماره ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ تماس بگیرید.

 ۶ـ شرکت در این دوره چه مزیت های دیگری دارد؟

شما می توانید در هرجا که باشید به فایل ها گوش کنید. حتی می توانید مشغول کارهای روزانه باشید، در مسیر خانه و محل کارتان باشید، آشپزی کنید و در حال رانندگی وحتی پیاده روی باشید، در اتوبوس یا مترو باشید و به فایل های آموزشی گوش کنید.
 

 

نظرات افراد شرکت کننده در این دوره:

 


نحوه ثبت نام در این دوره:

برای دانلود محتوای آموزشی این دوره کافیست از اینجا عضو سایت شوید و این مجموعه را به صورت یک جا و یا ماهانه خریداری نمایید.
 
برای دانلود فایل ها وارد منو کاربری خود شوید و از بخش گزارش خرید محصولات دانلودی فایل های آموزشی را دریافت نمایید. اگر دانلود منیجر نداشتید می توانید فایلها را یک به یک از لینک توضیحات نتیجه دانلود نمایید.
 
هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با آی دی تلگرام @vipmovafaghiat و یا شماره موبایل ۰۹۳۹۶۹۶۱۷۳۴ در تماس باشید.
 
شما می توانید پس از تهیه دوره اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت ایرانیان را دانلود و نصب کنید. برای دریافت فایلها از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ و یا آی دی تلگرامی همین شماره @sabtnam7raz در تماس باشید.
 

نکته مهم :

( این دوره به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می گرددو نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نمی باشد و تمامی ایرانیان یا  فارسی زبانان  از سراسر جهان می تواننددر این دوره شرکت کنند. )
 
قیمت این محصول ۱۹۸۰۰۰ تومان می باشد و هم اکنون با تخفیف ۴۰٪ به مناسبت روز دانش آموز به مبلغ ۱۲۹۰۰۰ تومان ارائه می شود.

برچسب ها :

اگر این مطلب را می پسندید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.