خودشناسی


چگونه در 4 ماه با استفاده از تکنیک های برتر خودشناسی بتوانیم سبک شخصی زندگی مان را خلق کنیم و پول، ثروت، خوشبختی و آرامش را سریعتر جذب نماییم؟

 
هدف از خودشناسی در زندگی چیست؟
 

خودشناسی چیست؟

همه ما انسان های متفاوتی هستیم. ویژگی های منحصر بفردی داریم. نقاط ضعف و قوت، توانایی ها و  قابلیت های ویژه و معایب و کاستی های خودمان را داریم. شکست می خوریم؛ ناکام می مانیم؛ افسرده و غمگین می شویم؛ می ترسیم و یا دچار احساساتی چون خشم و عصبانیت می شویم. اما گاهی علیرغم همه تلاش هایمان برای یافتن چاره این دردها دستمان به جایی نمی رسد.

راهکار چیست؟ برای درمان این دردها باید چه کار کرد؟ برای اینکه بتوانیم از سردرگمی، ترس و دلهره، شکست و ناکامی و روابط تلخ و نامناسب خلاص شویم باید خودمان را بشناسیم و بدانیم واقعا از این دنیا چه می خواهیم. 
 
 
 
 
برای مثال به گوشی موبایل فکر کنید. با گوشی  موبایل خود چه کارهایی می توانید انجام دهید؟ چگونه می توانید از توانایی ها و امکانات این گوشی با خبر شوید؟ آیا اندازه آن مهم است؟ آیا میزان فضای حافظه اصلی اهمیتی دارد؟ کیفیت دوربین چطور؟ آیا دوست دارید آخرین تکنولوژی های روز دنیا برای ساخت و طراحی آن به کار گرفته شود؟ پس تا زمانی که گوشی را خوب نشناسیم نمی توانیم از همه امکانات آن استفاده مفیدی ببریم.
 
همینطور در مورد خودمان نیز لازم است تمام توانایی ها، قابلیت ها، معایب و کاستی هایمان را خوب بشناسیم. خودشناسی گام اساسی در حرکت به سوی پیشرفت و موفقیت است. همه ما لیاقت آن را داریم همان زندگی را بسازیم که از ته دل آرزو می کنیم. برای ساختن زندگی بهتر و رو به رشد  داشتن افکار مثبت، باورهای قدرتمند، اعتماد به نفس، عزت نفس و خودشناسی بسیار مهم و حیاتی است.
 
افلاطون می گوید: خودت را بشناس! چراکه زندگی بدون ارزیابی خودت ارزش زیستن را ندارد.
 
 

 دانلود فایل آموزشی نقش خودشناسی در تصمیم گیری درست 

 

اهمیت خودشناسی در چیست؟

هر فردی وظیفه دارد خود را بشناسد. توانایی هایش را کشف کند و آن ها را پرورش دهد. به افکار و باورهایش توجه کند؛ رفتارش را کنترل کند و به نتیجه افکار، رفتار و اعمالش خوب فکر کند و به علت واکنش هایی که در موقعیت های مختلف از خود نشان می دهد بیندیشد. 

حضرت محمد (ص) می‌فرمایند : هر کس خود را شناخت خدای خود را شناخته است. 

 
از دلایل عمده اختلاف و فاصله افتادن بین همسران، افراد خانواده و همکاران در محیط کار نداشتن شناخت کافی از خود و دیگران است. اگر خودمان را بشناسیم می توانیم روابط بهتری با اطرافیان دوستان و خانواده  داشته باشیم. در نتیجه در دنیای پرتلاطم امروز خودشناسی گامی بزرگ برای  بهبود روابط خانوادگی و روابط اجتماعی است. 
 
برای مثال کسی که شناخت درستی از خود ندارد شغلی را انتخاب می‌کند که از آن لذت نمی‌برد و پیشرفتی در آن ندارد یا به فردی دل می بندد که با ویژگی های درونی و خواسته هایش تناسبی ندارد. با این وجود ازدواج می‌کند اما به دلیل همین عدم شناخت کافی از خود و طرف مقابل نهایتا این رابطه به خیانت، جدایی و طلاق می رسد.
 

 دانلود فایل آموزشی انتخاب مسیر درست زندگی با خودشناسی 


هدف از خودشناسی چیست؟

هر صبح که از خواب بیدار می شویم قبل از اینکه به محل کار، مدرسه، دانشگاه و یا خرید برویم جلوی آینه می ایستیم و خودمان را خوب برانداز می کنیم تا عیب و ایرادی نداشته باشیم و مرتب و شیک باشیم.
 
چه خوب می شود اگر آینه ای داشته باشیم که پنجره ای به سمت درون ما باز شود و تمام زیبایی و زشتی هایمان را روشن و واضح نشان دهد تا بتوانیم با یک نظر خودمان را بهتر ببینیم و با شناخت درست نقاط قوت و نقاط ضعف مان به یک مهارت بسیار ویژه در مسیر موفقیت های بیکران برسیم؛ یعنی مهارت خودشناسی ؛ آن هم در قانون جذب!
 
با قدم گذاشتن در این جاده بی انتها و با کشف خود واقعی درونمان، شناخت توانمندی های پنهان و ارزش های نهفته وجودی مان، به سرزمین موعود خوشبختی و آرامش و شادمانی و موفقیت های بیکران خواهیم رسید و درک قشنگی از معنی زندگی و خالق  مان خواهیم یافت. 
 
تا زمانی که ما خودمان را نشناسیم و نسبت به توانایی ها و قابلیت هایمان آگاهی نداشته باشیم نمی توانیم انتخاب درستی در زندگی انجام دهیم. عدم شناخت توانایی ها مانع بزرگ موفقیت های ما و دلیل مشکلات زندگی مان است. شناخت ویژگی ها و امکانات و موهبت های وجودی مان زندگی ما را سرشار از نعمت و ثروت و خوشبختی و شادکامی می کند. 
 
 

 دانلود فایل آموزشی چگونه همیشه حس و حال خوبی داشته باشیم 

 
 
منظور از خودشناسی در قانون جذب چیست؟

مهارت خودشناسی در قانون جذب درست مانند این است که در جاده ی خوشبختی و موفقیت بی انتها قدم می گذاریم؛ جاده ای برای همه عمرمان و به مقصد سرزمین درون مان؛ سرزمین ناشناخته های بسیار که هر چه در آن پیش رویم دریچه های روشنی به اعماق اقیانوس زیبای وجودمان باز می شود؛ دریچه هایی که با باز شدن هر کدام نوری بر وجودمان خواهد تابید و این اقیانوس پرتلاطم را جایی برای آرامش و صلح و صفا خواهد ساخت.

از مهمترین عوامل اثرگذار در جذب خواسته ها، اهداف و آرزوهای ما اینست که به آمادگی لازم برسیم. راه رسیدن به این آمادگی از اعماق وجود خودمان می گذرد، از میان افکار، باورها، ارتعاشات و احساساتی که همه ناشی از داشتن یا نداشتن مهارت خودشناسی است؛ مهارتی که آب حیات ما در این سفر دور و دراز و این جاده پر پیچ و خم زندگی است.
 در دوره خودشناسی چه چیزهایی را یاد می گیریم؟

 • آشنایی با اثر خودشناسی در سفر به مقصد موفقیت، خوشبختی، ثروت، سعادت، شادی و آرامش

 • مهارت های خودشناسی  و کشف توانمندی ها، قابلیت ها و ارزش های نهفته درون مان

 • شناسایی باورهای غلط و افکار محدودکننده دربهبود فردی، روابط عالی و رشد کسب و کار 

 • روش های به دست گرفتن افسار رفتار و واکنش ها در طوفان های زندگی

 • رفع ویژگی های ناپسندی چون ترس و خشم و رهایی از قضاوت، حسادت، کبر و غرور

 
 
سعید پورندی کیست؟
 
شرکت در دوره خودشناسی چه نتایجی برای ما دارد؟ 
 1. سفر به ژرفای درون با تکنیک های رشد فردی 

 2. کشف قابلیت ها، ویژگی های خوب و بد موثر در جذب خواسته ها

 3. کنترل کامل واکنش ها،  عکس العمل ها در فرازها و نشیب های زندگی

 4. تسلط 100% بر تمام اتفاقات زندگی به وسیله قانون جذب و خودشناسی

 5. رسیدن به آرامش درونی عمیق و ماندگار

 6. شناخت خداوند، رسیدن به قرب الهی و خلق بهشتی جاودان در درون

 


سوالات پرتکرار:

۱ـ شرایط لازم برای شرکت در این دوره چیست؟

شما برای شرکت در این دوره نیاز به هیچ شرایط خاصی ندارید. کافیست یک گوشی موبایل یا کامپیوتر داشته باشید و به اینترنت وصل باشید. فراموش نکنید مهم ترین شرط موفقیت الزاما شرکت در این دوره نیست! برای اینکه جزو ۳٪ افراد موفق دنیا باشید باید مرد عمل شوید و آموزش ها را در زندگی خویش پیاده کنید! 

۲ـ آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و مکانی و سنی دارد؟

خیر. همه افراد نوجوان، جوان و میانسال در هر جای دنیا و با هر موقعیت اجتماعی که باشند می توانند در این دوره شرکت کنند. کافیست تشنه رشد و موفقیت باشید.


۳ـ کلاس های آموزشی این دوره در کجا برگزار می شود؟

این کلاس ها غیرحضوری هستند و شما با دسترسی به اینترنت می توانید مجموعه آموزش ها را به صورت ماهانه و یا یک جا از طریق سایت و اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت ایرانیان تهیه فرمایید.
 
۴ـ تفاوت این دوره با دیگر دوره های موفقیت چیست؟
 
ما به شما آموزش های کاملا کاربردی ارائه می دهیم. هدف ما اینست کمک کنیم جهان جایی بهتر برای زندگی همگان شود.  آموزش های ما مرهمی موقت بر زخم های شما نمی گذارد بلکه با بررسی ریشه ای مسائل به شما کمک می کند علل شکست و تلخ کامی های خود را دریابید و در واقع  ریشه زخم های خویش را برکنید. 

۵ـ آیا به سؤالات من پاسخ داده می شود؟

بله. به همه سوالات شما که مربوط به محتوای آموزش ها باشد پاسخ داده می شود. شما می توانید سوالات خود را از منو پرسش و پاسخ برای ما ارسال کنید. همکاران ما در کمتر از 24 ساعت به پرسش های شما پاسخ خواهند داد.

6- روش استفاده از آموزش ها چگونه است؟

دوست و همراه عزیز ابتدا آموزش ها را حداقل 2 بار در روز و به دقت گوش کنید. برای خودتان نکته برداری کنید. این آموزش ها را با توجه به اهدافی که دارید در زندگی تان پیاده کنید. هر سوالی حین آموزش داشتید یادداشت کنید. آموزش های مربوطه هر ماه را کامل کنید. اگر سوالی بدون پاسخ داشتید از منو پرسش و پاسخ سایت سوال خود را وارد کنید.

همچنین شما می توانید سوالات خود را با شماره موبایل 09170027686 و  09172097686 یا آی دی تلگرام و واتس اپ همین شماره درمیان بگذارید. درصورت نیاز سوالات شما توسط استاد پورندی بررسی و پاسخ داده می شود. اگر نیاز به مشاوره حضوری و یا تلفنی با استاد سعید پورندی داشتید با ما در ارتباط باشید.

7ـ با شرکت در این دوره چه نتایجی عاید من می شود؟

شرکت در این دوره باعث می شود با تسلط بر تکنیک های خودشناسی و مهارت های فردی با گام های استوار به سمت فتح قله های بلند اهداف و خواست هایتان حرکت کنید و سکان کشتی زندگی خویش را در این دریای طوفان زده به دست گیرید و ناخدایی باشید که کشتی زندگی تان را از میان طوفان ها به ساحل امن خوشبختی هدایت کنید. 

8ـ فایل های آموزشی این دوره چه مزیت های دیگری دارد؟

این فایل ها صوتی و به صورت mp3 می باشد. شما می توانید در هر جا که باشید به فایل ها گوش کنید. حتی می توانید مشغول کارهای روزانه باشید، در مسیر خانه و محل کارتان باشید، آشپزی کنید و در حال رانندگی وحتی پیاده روی باشید، در اتوبوس یا مترو باشید و به فایل های آموزشی گوش کنید. 
 


نحوه ثبت نام در  دوره خودشناسی در قانون جذب:

برای تهیه محتوای آموزشی این دوره کافیست عضو سایت شوید و این مجموعه را به صورت یک جا و یا ماهانه خریداری نمایید.
برای دانلود فایل ها وارد منو کاربری خود شوید. روی دورهای خریداری شده کلیک کنید. بر روی دانلود کنید. جهت دانلود فایل فشرده دوره برنامه دانلود منیجر یا IDM را دانلود و نصب کنید. جهت باز کردن فایل های فشرده از برنامه winrar استفاده کنید.

همچنین می توانید فایل ها را به صورت تک تک و جدا دانلود کنید. برای ان کار کافیست روی دانلود بزنید. در سمت راست پخس کننده فایل صوتی روی 3 نقطه کلیک کنید و سپس روی دانلود بزنید. حتما فایل ها را به ترتیب دانلود کنید. تا فایل اول را دانلود نکرده اید سراغ فایل دوم نروید.
 
هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با شماره موبایل 09170027686 در تماس باشید و یا در واتس اپ و تلگرام این شماره @sitepourandi  پیام دهید.
 
شما می توانید پس از تهیه دوره اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت ایرانیان را دانلود و نصب کنید. برای دریافت فایلها از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن 09172097686 و یا آی دی تلگرامی همین شماره در تماس باشید.
 

 دانلود اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت ایرانیان 

 

نکته مهم :
( این دوره به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می گردد و نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نمی باشد و تمامی ایرانیان یا فارسی زبانان از سراسر جهان می توانند در این دوره شرکت کنند. )

 

دوست عزیز جهت تهیه این دوباره ابتدا عضو شوید یا وارد حساب کاربری تان شوید و سپس برای تهیه دوره اقدام کنید.

 

برچسب ها :

اگر این مطلب را می پسندید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

پربازدیدترین دوره ها